Ju-Jitsu  Kobudo  Samuraje  Postacie  Download  Linki  Galeria  Inne 

""

O mnie   |   Historia strony   |   Literatura

Historia strony

Są to notatki jakie dodawałem podczas poprzednich aktualizacji. Miałem na wakacje coś porobić ale nic z tego nie wyszło jednak teraz strona juz nawet mi się podoba więc mam nadzieję, że podarujecie mi to, że nie aktualizowałem jej tyle czasu :-)

26-05-2003

W Internecie pojawiła się strona o Ju-Jitsu Kobudo mojego autorstwa ( www.jujitsu-kobudo.prv.pl ). Zapewniam, że w każdej wolnej chwili będę starał się rozbudowywać stronę o nowe działy. Zapraszam do wpisywania się do Księgi Gości, jak również brania udziału w Sondzie.

2-06-2003

Oj dużo się zmieniło... Stronka od 2 czerwca wygląda całkiem inaczej niż pierwsza wersja (wydaje mi się, ze dużo lepiej ;-)) kogo interesuje jak wyglądała pierwsza zapraszam na www.jujitsu-kobudo.prv.pl . Zmienił się również adres: www.ju-jitsu.w.pl (ten mi się bardziej podoba bo jest łatwiejszy do zapamiętania ;-)) W nowej wersji jest kilka pod działów, których nie ma w pierwszej: w dziale Downland dałem kilka gierek we Flash`u (mordobijki ;-)), a w dziale Linki pojawiły się odnośniki do stron o innej tematyce niż Sztuki Walki.

13-06-2003

Na początku wielkie podziękowania dla Burego, który zmajstrował świetny Banerek do mojej stronki. A teraz czas na informacje o nowościach na stronie: dodałem dział Postacie i pod działy: Organizacje, Ewolucja Ju-Jitsu, Jigoro Kano, Morihei Ueshiba oraz Banery (jeśli interesuje kogoś wymiana banerów proszę pisać na maila lub Gadu-Gadu - dział "O mnie"). W najbliższym czasie na stronie pojawią się wymogi egzaminacyjne Sekcji Ju-Jitsu Kobudo Lubsko. A jako, że zakończyłem naukę w roku szkolnym 2002/2003 mogę więcej czasu poświęcić stronie :-) Niebawem powinny pojawić się nowe rzeczy na stronie.

 

Linki  |  Zobacz Księgę Gości  |  Dodaj wpis do Księgi  |  Mapa strony
 
Copyright 2003 Jacek Obolewicz